Kontakty do Rad

Rady Okręgów – jednosteki pomocnicze gminy Toruń
IV kadencja (2012-2016):

Podajemy oficjalne maile do Rad oraz wszystkie inne sposoby komunikacji z jakiej korzystają poszczególne Rady. Telefony do przewodniczących podajemy po wcześniejszym otrzymaniu Ich zgody.

RADA OKRĘGU NR 1 - PODGÓRZ

Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11
podgorz@um.torun.pl
www.facebook.com/RadaOkreguNr1Podgorz

  • Budnik Joanna
  • Cichocka Anna
  • Karpa Adam
  • Klabun Wojciech – Przewodniczący
  • Przybyła Joanna
  • Rasielewski Paweł
  • Sadurski Piotr
  • Szymański Przemysław
  • Wróblewski Dominik
  • Żórańska Emilia Rozalia

RADA OKRĘGU NR 2 - STAWKI
Zespół Szkół nr 14, ul. Hallera 79
stawki@um.torun.pl

  • Kisiel Anna
  • Kulik Janina
  • Litwińczuk Anna
  • Łapkiewicz Violetta
  • Marolewski Adam
  • Obremska-Zaleska Ewa
  • Skibiński Roman – Przewodniczący
  • Skrzypnik Ryszarda
  • Traczykowski Daniel
  • Żółtowska-Gimińska Ksenia

RADA OKRĘGU NR 4 - CZERNIEWICE
Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Włocławska 237/239
czerniewice@um.torun.pl
www.czerniewice.torun.pl

  • Bartłomiejus Maria
  • Beifus Franciszek
  • Chachuła Wojciech
  • Downer Krzysztof
  • Jasińska Hanna
  • Kania Wiesław – Przewodniczący
  • Laurentowicz Marianna
  • Malinowska-Pelczar Agnieszka
  • Piątkowski Jacek
  • Wronkowski Mariusz

RADA OKRĘGU NR 5 - KASZCZOREK
Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Turystyczna  19
kaszczorek@um.torun.pl
www.kaszczorek.com

  • Angowska Gertruda
  • Kola Juliusz Stanisław
  • Kołowski Krzysztof – Przewodniczący
  • Madej Jacek
  • Makowiecki Zygmunt
  • Obernikowicz Mirosław
  • Pietkiewicz Grzegorz
  • Szczepaniec Bernard
  • Widliński Tomasz
  • Witkowicz Emilia

RADA OKRĘGU NR 6 - GRĘBOCIN-BIELAWY

Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Krynicka 8
bielawy-grebocin@um.torun.pl

  • Ciżmowska Daniela
  • Kierlańczyk Edmund
  • Kwiatkowski Jan
  • Liberadzki Paweł – Przewodniczący
  • Olkowski Robert
  • Rywocki Henryk
  • Suty Wiesław
  • Wiśniewski Edward
  • Witkowska Longina
  • Wójtowicz Wojciech


RADA OKRĘGU NR 7 - SKARPA

Zespół Szkół Nr 5, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1/5
skarpa@um.torun.pl

  • Bęben Stanisław
  • Czuszel Stanisław
  • Jabłoński Rafał
  • Stolarczyk Piotr – Przewodniczący
  • Sykut Ryszard
  • Tuszyńska Dagmara
  • Uzarowicz Arkadiusz
  • Wysocki Zbigniew
  • Zajko Paweł
  • Żelazko Zdzisław


RADA OKRĘGU NR 8 - RUBINKOWO
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28
rubinkowo@um.torun.pl

  • Ciechacka Monika
  • Gałaszewski Bartłomiej
  • Hłosta Władysław
  • Izdebski Jerzy
  • Misiaszek Mieczysław
  • Naskręt Łukasz – Przewodniczący (tel. 693 243 692)
  • Rzemieniewska Teresa
  • Schulz Marian
  • Stankowska Józefa
  • Szmit Beata


RADA OKRĘGU NR 10 - WRZOSY
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9
wrzosy@um.torun.pl
www.wrzosy.org
www.facebook.com/RadaWrzosy

  • Leszczyńska Anna
  • Mańkowska Pelagia
  • Mądrzejewski Dariusz
  • Michalak Adam
  • Noskowicz Barbara
  • Pietrucki Piotr – Przewodniczący (tel. 604 638 770)
  • Przyjemski Władysław
  • Smoczyński Michał
  • Sokół Maciej
  • Wróblewski Łukasz


RADA OKRĘGU NR 11 - CHEŁMIŃSKIE
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49
chelminskie@um.torun.pl

  • Bąk Krzysztof
  • Chamarczuk-Mazurek Lidia
  • Duda Krzysztof
  • Gęsicki Marian
  • Jaworski Maciej
  • Kolańczyk Witold
  • Olender Adam
  • Pociżnicka Małgorzata
  • Słoma Milena
  • Stys Hubert – Przewodniczący (tel. 781616544, stysh@wp.pl)


RADA OKRĘGU NR 12 - STAROMIEJSKIE
Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wielkie Garbary 9
staromiejskie@um.torun.pl
rada@staromiejskie.org
www.staromiejskie.org

  • Binkowski Jędrzej
  • Ciesielski Jacek
  • Furmanek Waldemar
  • Gryckiewicz Adam
  • Korzybski Kamil
  • Kowalska Sylwia
  • Lipiński Daniel
  • Olszta-Bloch Magdalena
  • Przybysz Wojciech
  • Zyska Jarosław – Przewodniczący


RADA OKRĘGU NR 13 - BYDGOSKIE
Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Krasińskiego 45/47
bydgoskie@um.torun.pl

d.rzadkiewicz@wp.pl
www.bydgoskieprzedmiescie13.wordpress.com

  • Dawid Joanna
  • Gołębiewski Jakub
  • Górska-Szymczak Joanna
  • Kempka Kacper
  • Pekasiewicz Maria
  • Rzadkiewicz Damian – Przewodniczący (tel. 603 411 626)
  • Sieradzka Arletta
  • Świątkowski Miłosz
  • Węglarz Adam
  • Wojtas Jarosław

 

Comments are closed.